úterý 19. října 2010

Těžký výběrV pátek 15.10. po škole vyrážím do Prahy za Vojtou.Kde se rozhodujeme zda jet do Labáku,na Petráč,do Jury či na Krkavku.Počasí nám moc nepřeje..Počkáme tedy na sobotní ráno kdy znovu prohlídneme předpovědi na netu,aby jsme byli chytřejší.Jenže dilema kam, se nám zúžilo úplně- déšť hlásí všude:(.Volali jsme do Vrchlabí jaký je počásko tam.Mamka říkala-nic moc,ale že vyráží na Krkavku.Tak jsme se s Vojtou konečně rozhoupali a vyrazili do Semil na Krkavku.
Dorazili jsme něco kolem poledni.Hned jak jsme sešli kopec potkali jsme Mázlovce,Foxíka-kentaura a Míru Matějce v Jura sektoru.Na rozlez jsme si dali ,,7b"docela hard.Vojta ho poslal na 2.pokus a já marná jsem to ani nezkrokla...Vojta dál S Lubou zkoušel 7c+ myslim si,že to je taky asi trošku těžší...Tak já si dávám za mamkou Vlaštovku.
Kluci nadále pokusují v Jura sektoru a já s mamčou a Mírou vyrážíme do středního sektoru.
Dáváme si Hematurii 7a+ -moc pěkná cesta.
Pak přišli kluci shora a Luba dokonce i s úsměvem na rtech,protože tam konečne poslal to 7c+(první přelez).Lezli jsme do tmy a pak hurá k babičce na bramboráky,kde jsme se všichni pěkně přejedli :D
V neděli ráno jsme vyrazili s Vojtou na Ostaš (na netu hlásili zase ošklivo). Ale když jsme dorazili tak už tam na nás čekalo sluníčko:) Rozlezli jsme se na Hnojáku.Pak jsme chtěli jít zkusit Pravej,ale klíčový chyt byl mokrý..Tak jsme se přesunuli dál na Malý střecháč kde jsme zkoušeli dvě 7B.Tam jsme zjistili,že to sluníčko není zas tak super,když nám do toho svítí.Nicméně jsme se tam docela vyřídili a letěli jsme ještě na druhou paseku kde jsme zkoušeli 7B DinDin.Dolezli jsme se v pěkných 6tkách na Zedníkovi a frčeli domů.Snad bude další víkend lepší s tím počasím!

Žádné komentáře:

Okomentovat