čtvrtek 25. dubna 2013

Chironico

První letošní jaro jsme chtěli oslavit na konci března zájezdem do Chironica. Vyráželi jsme ve složení naši + Oja. S druhou posádkou - Mařkovci + Adam jsme měli sraz až v Chíru. V podvečer kdy jsme přijeli bylo příjemné počasí - ještě bez deště ..
Bouldrovali jsme převážně v Centrálu a v sektoru Schattental, dole u mostu. Počasí nám bohužel moc nevycházelo, takže byla zima a na můj vkus často přšelo..Když už jsem se rozhodla pokoušet bouldr, tak to bylo spíše něco lehčího..Nalezla jsem sice i do Souveniru (8A), ale krok ze spoďáku dál mě hodně překvapil.. Dále jsem zkoušela Les Doights Vetrs (7C/C+). To byl jiný šálek kávy-mikrochyty a technicko-silové lezení. Pár kroků jsem udělala a dost se mi to líbilo. Tak to zkusím třeba příště.
Jinak s Ojou jsme vylezli jedno 7A a Adam s Lubou bušili jak diví. Mamka si zase v Chiru mrtě zabouldrovala ( jak loni ). Díky svému poraněnému ramenu z Třscupu. Takže nám mamka dělala svačinářku a kouče ve skalách.
Kača s Mařkou si taky našli nějaké bouldříky.
Zájezd byl ale super.. I přes nepříznivé počasí... Zase jsme oslavili moje narozeniny a užívali si večerní dýchánky pod plachtou u auta. Největším výkonem zájezdu bylo každovečerní stavění a ranní skládání stanu. Nejlepší ovšem jen za deště :)
Snad bude příště i to počasí lepší !
Adam v KomilatoruVražedné narozeniny

Ojon v akci

Legendární (cikánská )parta

Žádné komentáře:

Okomentovat